بعد از یه مدت طولانی که هی یه کاری رو پشت گوش می‌ندازم، امشب انجامش دادم و تمام :) این عمل پشت‌گوش‌اندازی رو کی اول اختراع کرده من نمی‌دونم، ولی دستش درد بکنه الهی! بابت این کار خوب به خودم جایزه دادم. البته حقم بود مجازات بشم، ولی با جایزه بیشتر حال می‌کنم. دو تا فیلم دانلود کردم و هر دوش رو هم دیدم. هر دو رو دوست داشتم، ولی اولی با وجود اینکه ژانرش علمی تخیلی بود، برای من ژانر وحشت بود! Coherence. از دومی هم بسی بسیار زیاد خوشم اومد، تپلی و من! هر دو رو تو همین وبلاگ‌های همسایه معرفی کردن، منم به شما توصیه می‌کنم ببینید. و اینکه من خودم تو فیلیمو می‌بینم که هم قانونیه و هم خیالم بابت سانسور راحته و هم به نظرم برای ایرانسلی‌ها خیلی مقرون‌به‌صرفه‌تره.
دقیقا سه سال از ورودم به درمانگاه می‌گذره و امروز اعلام قطع همکاری کردم. البته بعد از این تصمیم فهمیدم که دقیقا سه سال شده. پارسال هم دقیقا دو سال از ورودم به کلینیک می‌گذشت که دیگه نرفتم و اون هم چون منتظر بازرس بودم زمانش مشخص نبود و اتفاقی سر دو سال بازرس اومد و من اومدم بیرون. به نظرم این رو بذارم جزو خصیصه‌های شخصیم که بدون قرارداد دقیقا سر سال قطع همکاری می‌کنم :)
حالا من مانده‌ام تنهای تنهااااااا! چیکار کنم حالا و حالااااااا؟
می‌خواستم بخش درباره‌ی من رو هم کامل کنم، ولی هیچی، مطلقا هیچی به ذهنم نمی‌رسه که راجع به خودم بگم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها