کور از خدا چی می‌خواد؟
من چمدونم، شاید خونه، شاید پول، شاید زن و بچه، شاید هدایت، شاید عصا!
تسنیم از خدا چی می‌خواد؟
من خیلی چیزا، مثلا یکیش اینکه این چهل روز بی موضوع نمونم :)
در این راستا،

این دوست عزیز چند تا سؤال مطرح کردن که من رو هوا قاپیدمش و گفتم بذار تو آرشیوم بمونه که در آستانه‌ی بیست و شش ساله شدن، چه چیزهایی رو تجربه نکرده بودم و دوست داشتم تجربه کنم. شمام اگه دوست داشتین برین اونجا یا اینجا یا تو وبلاگتون یا تو ذهنتون جواب بدین :)

1. چه کتابی دوست داری بخونی که تا حالا نخوندی؟
کتاب "آه" از یاسین حجازی

2. چه فیلمی دوست داری ببینی که تا حالا ندیدی؟
مغزهای کوچک زنگ‌زده
البته فکر نکنم فیلم خاصی باشه، ولی وقتی اومد تو سینما نشد ببینم. بعدش هم یکی دو بار دانلود غیرقانونیشو آوردن، جلوی خودمو گرفتم که نبینم. انگار تو ذهنم یک حس محرومیت کاذب شکل گرفته!

3. چه موزیکی دوست داری گوش کنی که تا حالا نکردی؟
پیانویی که خودم بزنم
پیانو رو از نزدیک ندیدم تابه‌حال، شاید ببینمش و یه‌کم آموزش ببینم دیگه خوشم نیاد. ولی فعلا هم از صداش خوشم میاد، هم از اینکه یه کیبورد بزرگ و کلی کلید داره. بقیه‌ی سازها صداشون با این قطعیت مشخص نیست، مثلا اونایی که تار دارن یه میلی‌متر اینورتر یا اونورتر بزنی صداش عوض میشه. ولی این دقیقا معلومه که کدوم کلیدو بزنی چه صدایی درمیاد و از اون جالب‌تر اینکه نتیجه‌ی این صداهای مشخص، بی‌نهایت آهنگ متفاوته.

4. کجا دوست داری بری که تا حالا نرفتی؟
عربستان.

5. کیو دوست داری ببینی که تا حالا ندیدی؟
پیامبر
به پیامبر که فکر می‌کنم انگار زیر یه آبشار ایستاده‌م، غرق محبت شده‌م.

6. چی دوست داری بخوری که تا حالا نخوردی؟
کوفته تبریزی
از قرن‌ها پیش می‌خوام بپزمش ها، ولی هنوز قسمت نشده. قلیه‌ماهی هم اگه ماهی نداشت جزء گزینه‌ها بود!

7. چه لباس و چه رنگی دوست داری بپوشی که تا حالا نپوشیدی؟
لباس مجلسی قرمز
هم مجلسی پوشیدم تا حالا، هم قرمز، ولی مجلسی قرمز نه!
یه زمانی لباس عروس دوست داشتم بپوشم. خواهرم که عروس شد چون لباسو خریده بود، این فرصت به دست اومد که منم بپوشمش، حس لباس بهم منتقل شد :) الان هم هر وقت بخوام می‌تونم برم بگیرم بپوشمش :))) دیگه اگه ازدواج هم نکنم یا ازدواج بکنم و لباس نپوشم هم مشکلی از این نظر ندارم :)

8. چه شیئی دوست داری داشته باشی که تا حالا نداشتی؟
ماشین

9. چه بویی دوست داری تجربه کنی که تا حالا نکردی؟
بوی گل یاس
احتمال زیادی داره که از بوش خوشم نیاد، ولی تا حالا نبوییدمش. مجبور بودم انتخابش کنم :)

10. چه ورزشی دوست داری بکنی که تا حالا نکردی؟
اسکیت
اسکیت رو خیییییلی دوست دارم. یه بار کفش اسکیت داداشمو پوشیدم، ولی ترسیدم بیفتم دست و پام بشکنه. به نظرم این ورزش رو تو بچگی باید یاد گرفت. ولی من بالاخره یه روز یادش می‌گیرم.

11. تو گوش کی دوست داری بزنی که تا حالا ندیدیش و اونم تو رو نمی‌شناسه؟
شاهین نجفی یا آقای علم‌الهدی
این سؤال سخت بود ها! من دوست ندارم تو گوش هیچ‌کس بزنم، ولی اگه مجبورم کنن و بگن یا می‌زنی یا قطعه قطعه‌ت می‌کنیم، یکی از اینا رو انتخاب می‌کنم و بعد هم میرم جهندم!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها